Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
[SET] Venom - Hammer Smashed Face
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> VENOM.NET.PL
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom
PostWysłany: Pon 17:13, 12 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

Venom - Hammer Smashed Face
Time: 78:00 Recorded: 12.12.2005


Set w klimatach starych produckji Chrisa Liebinga i nie tylko, tempo 135 BPM
Dedykuje go ekipie Amortyzator Kolektiv (Greg Kranzz i Richie Ploomba) oraz mojemu kumplowi z Cieszyna Darkowi:


File link:
[link widoczny dla zalogowanych]

Milych odsluchow Smile


Ostatnio zmieniony przez Venom dnia Czw 18:34, 18 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Satina
PostWysłany: Pon 21:11, 12 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 25 Paź 2005

Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: sercem Cn/ciałem Wrocław

bardzo mile z Twojej strony Panie V Smile

set dla mnie bardzo spokojny ale przyjemny do sluchania, od czasu do czasu takiego klimatu tez trzeba, moze byc Smile

pozdrawiam graco i do zobaczenia
Zobacz profil autora
darius_Er
PostWysłany: Pon 22:01, 12 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 735
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 43400

nie wiem czy set sie spodoba tym, ktorzy dotychczas lubili Twoje wypociny.... w sumie ja mam to gdzies,bo dla mnie to najlepszy set [ jest w pierwszej 2-ce ] jaki od Ciebie wyszedl. mowie o walach ktore sie na niego skladaja, i generalnie na odbior bo na stronie technicznej i klarownosci przejsc to ja sie nie znam.

powrot do korzeni. 135 BPM . wolna mroczna muzyka. ale czy spokojna.... zalezy co kogo kreci. mi BPM serca wzrasta do BPM setu.... przeciagi sa okrutne.

dzieki za dedykacje i szamanska wycieczke...
Zobacz profil autora
LeSaR
PostWysłany: Wto 14:02, 13 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 06 Lis 2005

Posty: 528
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

No to teraz moja kolej Very Happy Wiec tak secior jest naprawde dobry tylko ze ja nie przywyklem do takiej nuty z twojej strony osobiscie bardziej wole jak szybciej grasz Wink wtedy ukazuje sie caly Jura Very Happy coraz to lepszy Smile Pozdrawiam cie goraco Very Happy
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Wto 16:40, 13 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

Dziekuje za wypowiedzi. Co do seciku i jego tempa to projekt raczej do posluchania niz do skakania... ale nuta jak najbardziej mi sie podoba:)

Daro ciesze sie ze tak wysoko oceniasz ten. Widac trafilem w Twoje gusta. Ciekawe co powiedza Gregu i Riczmond???
Zobacz profil autora
ploomba
Administrator
PostWysłany: Wto 18:45, 13 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 19 Paź 2005

Posty: 1032
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: __>> MeKkA

secik muzycznie bardzo sie mi podoba :]

Venom napisał:
Co do seciku i jego tempa to projekt raczej do posluchania niz do skakania...


nic bardziej mylnego..to jest dopiero muza do poskakania sobie..bardzo energetyczne dzwieki drenujace mózgi. Ostry-hard-minimalowy-monotonny-trans ...jakis opuszczony bunkier..strobo migajace w rytm muzyki..zero kolorowych swaitelek..mrok

ze sto razy to lepsze od niektorych tych "nowych szrancy"

stary krzysiu rzadzi

Twisted Evil
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Wto 22:07, 13 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

ploomba napisał:
secik muzycznie bardzo sie mi podoba :]

Venom napisał:
Co do seciku i jego tempa to projekt raczej do posluchania niz do skakania...


nic bardziej mylnego..to jest dopiero muza do poskakania sobie..bardzo energetyczne dzwieki drenujace mózgi. Ostry-hard-minimalowy-monotonny-trans ...jakis opuszczony bunkier..strobo migajace w rytm muzyki..zero kolorowych swaitelek..mrok

ze sto razy to lepsze od niektorych tych "nowych szrancy"

stary krzysiu rzadzi

Twisted Evil


hehe. Jeszcze raz dziekuje ze komus sie podoba Smile ale ja na bibach wole szybsze klimaty mimo wszystko. Very Happy
Zobacz profil autora
Pelo
PostWysłany: Wto 22:42, 13 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 12 Gru 2005

Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


NO TO TERAZ MOJE ZDANKO!!! JAK DLA MNIE TO NIEZLY COS DLA ODMIANY BO W KONCU TRZEBA CZEGOS INNEGO TEZ PROBOWAC A POSKAKAC MOZNA A NAJLEPIEJ ZAMKNAC OKCZKA I W RYTM SE SKAKC HEH Smile Razz
Zobacz profil autora
darius_Er
PostWysłany: Śro 9:24, 14 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 735
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 43400

Richie wg mnie ma racje ta nuta jest jak najbardziej do poskakania, tym bardziej ze wolne tempo zacheca do dluzszego skakania mniejszym kosztem energetycznym Smile fajnie jakbys zagral taka muze „do posluchania” na bibie - ja , i chyba podobnie Amortyzatory nie moglibysmy sluchac tego spokojnie siedzac.


Evil or Very Mad
Zobacz profil autora
spons
PostWysłany: Śro 23:44, 14 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 298
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

no mnie sie tez bardzo podoba! wlasnie go slucham 2 raz ale tym razem po ciemku i podoba mi sie jeszcze bardziej. co do strony technicznej to nie powiem za duzo bo sie na tym nie znam, ale jak na moje "niewprawione" ucho to chyba nie ma sie do czego przyczepic.. jest małą odskocznia od tego co na co dzien leci z moich glosnikow.. no ale czasem potrzebna jest zmiana... i chociaz wiem ze prawdopodobie nie bedzie takich dzwiekow na imprezie 23.12 w EGO to czekam na nia z jeszcze wieksza niecierpliwoscia zeby zobaczyc w zasadzie to uslyszec co Jura pokaze! pozdro!
Zobacz profil autora
marecheck
PostWysłany: Czw 11:23, 15 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 11 Lis 2005

Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

Pierwszy raz slysze takiego seta w Twoim wykonaniu i nie jestem zawiedziony Smile pozdro303
Zobacz profil autora
Hemorrhage
PostWysłany: Czw 22:49, 15 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 1083
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Mentally Ill from Amityville

Mnie secik zmiazdzył.
Twoj najlepsiejszy secior Jura (drogi zaraz obok niego to Tekkno Mekka Session 02/2004) !! Surowy, twardy, ostro scięty...na te 78 min przeniosłem sie ze strasznie hujowej rzeczywistosci do mrocznego podziemia gdzies w Detroit.
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Pią 17:37, 16 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

Najlepsze jest to ze ten set spowodowal jakis odzew a te ktorych nagralem wiecej ktore w sumie bardziej mi leza pozostaja bez odzewu. To daje do myslenia Smile
Zobacz profil autora
Hemorrhage
PostWysłany: Pią 23:34, 16 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 1083
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Mentally Ill from Amityville

Jura >>> pewnie temu że to coś innego - (prawie) nigdy nie grasz takiej nutki. Smile
Zobacz profil autora
Greg Kranzz
PostWysłany: Sob 17:17, 17 Gru 2005 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 457
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Jeryho Tekkno Mekka

...

...obłędny,głęboko zbasowany...techno w najlepszym wydaniu...tchno - wizje wkraczające w przeszłość...ciężkie bezkompromisowe techno - monstrum...smaga żywym ogniem....nie pozostawia żadnych złudzeń... kryształowy dźwięk...


Very Happy Very Happy Very Happy

P.S.
...jak dla mnie mroczny klimat zachowany....ale brak surowości w tym wszystkim....
....ale ogólnie...piękna sprawa...
...jednak są jeszcze ludzie którzy wiedzą co dobre w muzyce....i wiedzą czym jest kultura techno....a nie jakiś pierdolony clubbing....
....myśle że Jura podąż w dobrym kierunku....
....jestem z Tobą techniczny bracie....



Very Happy Very Happy Very Happy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> VENOM.NET.PL Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare